O nas

Wydawnictwo Medyczne i Farmaceutyczne MedPharm Polska działa na polskim rynku wydawniczym od 2005 roku. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. W swojej ofercie mamy już ponad 300 tytułów książkowych, które znaleźć można w naszej księgarni medycznej www.medpharm.pl

Nasze książki kierujemy przede wszystkim do lekarzy, farmaceutów, fizjoterapeutów, diagnostów laboratoryjnych, kosmetologów oraz lekarzy weterynarii. Po publikacje MedPharmu sięgają również osoby spoza branży medycznej.

MedPharm Polska jest wydawcą polskiej edycji europejskiego bestsellera, atlasu anatomii człowieka „PROMETEUSZ”. Publikacja wyróżnia się doskonałej jakości ilustracjami oraz połączeniem cech atlasu i podręcznika. 3-tomowy komplet dostępny jest w wersji z nomenklaturą łacińską, a także w wersji z nomenklaturą angielską. W swym dorobku mamy również pierwsze polskie wydanie 2-tomowej Anatomii Klinicznej Moore’a– jednego z najbardziej popularnych podręczników anatomii na świecie.

okładkaokładkaokładka

Dystrybuujemy także modele anatomiczne, plansze oraz plakaty:

Model torsu z otwartymi plecamiDwuczÄÅciowy model ludzkiego sercaModel póÅkuli mózgu

Oprócz tradycyjnych publikacji książkowych w języku polskim, oferujemy również publikacje międzynarodowe, zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej wraz z aktualizacjami online. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Farmakopei Amerykańskiejna Polskę. Można u nas kupić również dostęp do Farmakopei Europejskiej i Farmakopei Brytyjskiej.
 

Każdego roku wydajemy także kalendarze zapachowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.

Misją wydawnictwa MedPharm Polska jest publikowanie wartościowych i praktycznych książek, atlasów, podręczników. Każdego roku staramy się tworzyć najlepsze publikacje. Istniejemy dla Was i cenimy sobie każdą uwagę oraz radę. Jeżeli masz ciekawy pomysł lub propozycję odnośnie nowej publikacji, napisz do nas: info@medpharm.pl

Najlepsze rady docenimy książkowym upominkiem.