Medycyna Podróży 2016/2017

Nowe

MEDYCYNA PODRÓŻY

Poradnik omawiający 200 krajów

Grzegorz Carowicz / Ernest KucharRok wydania2016
Oprawamiękka
Ilość stron272
Format297mm x 210 mm
ISBN978-83-7846-051-0

Poleć znajomemu

45,00 zł Cena dla klienta indywidualnego

Sugerowana cena detaliczna 50,00 zł

"Medycyna podróży" to książka, która w przejrzysty i uporządkowany sposób, prezentuje ważne zagadnienia z zakresu medycyny podroży, w nowoczesnej formie, z podziałem na kraje docelowe.

Uwzględnione zostały zalecane szczepienia ochronne, ryzyko i profilaktyka malarii oraz informacje takie, jak wymagania wizowe, strefy czasowe, waluty, języki, lokalne telefony alarmowe (policja, pogotowie ratunkowe), rodzaj gniazdek i napięcie w sieci elektrycznej.

W części ogólnej przedstawiona została najnowsza wiedza o zagrożeniach zdrowotnych, chemioprofilaktyce malarii, szczepieniach ochronnych, zawartości apteczki podróżnej oraz najczęstszych problemach towarzyszących wyjazdom: biegunce podróżnych, malarii, chorobie wysokościowej i niebezpieczeństwach związanych ze zwierzętami. Co istotne, uwzględniono także wirus Zika.

Książka zawiera tekże wykaz punktów w Polsce, prowadzących szczepienia przeciwko żółtej gorączce, wzory zaświadczeń lekarskich na przewóz leków za granicę, które są wymagane przez władze celne oraz wzór zaświadczenia o zwolnieniu ze szczepień ze względu na przeciwwskazania zdrowotne.

Książka "Medycyna Podróży" to pozycja obowiązkowa każdego podróżnika!

Podobne produkty