Tęczowy zestaw książek Z serii: Do kieszeni fartucha

Nowe

Cały zestaw za jedyne 82,50!!!

Cena jednej książki – tylko 16,5 zł!

Poręczny format ułatwia codzienne korzystanie!

Każda publikacja także dostępna osobno w naszym sklepie internetowym   www.medpharm.pl

 

Poleć znajomemu

82,50 zł Cena dla klienta indywidualnego

Sugerowana cena detaliczna 82,50 zł

Profile działania leków roślinnych. Które leki powinno się stosować, a które są nieskuteczne lub szkodliwe? O poradę w tej dziedzinie pacjenci proszą farmaceutów każdego dnia. W praktycznym formacie Do kieszeni fartucha w sposób poglądowy przedstawiono profile działania leków pochodzenia roślinnego. W niniejszej książce zaprezentowane zostały istotne informacje na temat najczęściej stosowanych surowców oraz najczęściej zalecanych leków.

 

Receptura. Wskazówki racjonalnego przyrządzania leku recepturowego. Niniejszy książka jest nieodzowną pomocą przy realizacji recept. Oprócz licznych tabel oraz wielu monografii substancji leczniczych i pomocniczych w książce znajduje się także krótki instruktaż, który przedstawia wykonywanie prostych postaci leku w aptece.

 

Profile działania leków. Opisano w książce wszystkie najważniejsze informacje dotyczące 300 najczęściej przepisywanych leków oraz leków sprzedaży odręcznej.

 

Interakcje leków. Porady i zalecenia farmakologiczne. Ryzyko wystąpienia interakcji leków wzrasta wraz z przyjmowaniem kolejnego preparatu. Nabiera to szczególnego znaczenia w kontekście wciąż rosnącej liczby pacjentów chorych przewlekle, na kilka chrób jednocześnie oraz starzejącego się społeczeństwa.  Tabelki zawarte w książce pozwalają zapoznać się z tematyką interakcji zarówno od strony profilaktyki, jak i diagnostyki.

 

Kosmetyka. Przewodnik po substancjach czynnych i pomocniczych. W poradniku zamieszczono zalecenia dotyczące kosmetyki pielęgnacyjnej i ozdobnej dla skóry o specjalnych potrzebach. Krótkie i rzeczowe opisy ponad 2300 substancji czynnych i pomocniczych umożliwiają szybkie  porównanie produktów.

Podobne produkty