Tęczowy zestaw książek Z serii: Do kieszeni fartucha

Nowe

Cały zestaw za jedyne 80,00 zł!!!

Poręczny format ułatwia codzienne korzystanie!

Każda publikacja także dostępna osobno w naszym sklepie internetowym   www.medpharm.pl

 

Aktualnie brak tego produktu w magazynie.

Poleć znajomemu

80,00 zł Cena detaliczna

Profile działania leków roślinnych. Które leki powinno się stosować, a które są nieskuteczne lub szkodliwe? O poradę w tej dziedzinie pacjenci proszą farmaceutów każdego dnia. W praktycznym formacie Do kieszeni fartucha w sposób poglądowy przedstawiono profile działania leków pochodzenia roślinnego. W niniejszej książce zaprezentowane zostały istotne informacje na temat najczęściej stosowanych surowców oraz najczęściej zalecanych leków.

Profile działania leków. Opisano w książce wszystkie najważniejsze informacje dotyczące 300 najczęściej przepisywanych leków oraz leków sprzedaży odręcznej.

 

Interakcje leków. Porady i zalecenia farmakologiczne. Ryzyko wystąpienia interakcji leków wzrasta wraz z przyjmowaniem kolejnego preparatu. Nabiera to szczególnego znaczenia w kontekście wciąż rosnącej liczby pacjentów chorych przewlekle, na kilka chrób jednocześnie oraz starzejącego się społeczeństwa.  Tabelki zawarte w książce pozwalają zapoznać się z tematyką interakcji zarówno od strony profilaktyki, jak i diagnostyki.

 

Kosmetyka. Przewodnik po substancjach czynnych i pomocniczych. W poradniku zamieszczono zalecenia dotyczące kosmetyki pielęgnacyjnej i ozdobnej dla skóry o specjalnych potrzebach. Krótkie i rzeczowe opisy ponad 2300 substancji czynnych i pomocniczych umożliwiają szybkie  porównanie produktów.

Podobne produkty