Kosmetyka ozdobna i pielęgnacja twarzy

Nowe

Informacje o produktach i ich prawidłowym stosowaniu

Xenia Petsitis i wsp.
Wydanie II polskie, pod redakcją Barbary Pytrus

Rok wydania2011
Oprawatwarda
Ilość stron219
Format173x245 mm
ISBN978-83-62283-79-8

Poleć znajomemu

70,00 zł Cena dla klienta indywidualnego

Sugerowana cena detaliczna 79,00 zł

Kosmetyka ozdobna i pielęgnacyjna twarzy. Wiedza o produktach kosmetycznych i ich prawidłowym stosowaniu to drugie polskie wydanie kompendium, które zawiera nie tylko wiele informacji teoretycznych, lecz także cenne wskazówki praktyczne.

Publikacja ta powinna znaleźć się na półce każdego kosmetologa, kosmetyczki, dermatologa oraz specjalisty w zakresie medycyny estetycznej. Książka sprawdzi się również jako poradnik dla osób niezajmujących się profesjonalnie kosmetyką czy kosmetologią – na przykład pomoże zrozumieć tajemnicze nazwy substancji pojawiające się na etykietach kosmetyków.

Wszelkie informacje podane zostały w przystępny sposób, a wielość opisanych produktów kosmetycznych powoduje, że książka nabiera unikatowego charakteru.

Kosmetyka ozdobna i pielęgnacyjna twarzy to nieoceniona pomoc przy doborze i ocenie jakości kosmetyków, ponieważ przedstawia informacje o produktach uzupełnione opisem ich poprawnego stosowania. Warto zapoznać się z tą książką, bo podpowie ona, jak prawidłowo korzystać z poszczególnych produktów kosmetycznych.

Dzięki temu również osoby doradzające w dziedzinie kosmetyki mogą pogłębić swoją wiedzę i zwiększyć zawodowe kompetencje.

Podobne produkty